המלצות לפינוק הכלב בקיץ

ממש כמונו, גם חיות המחמד מרגישות את חום הקיץ והן מחפשות דרכים משלהן להתגבר עליו. כלבים רבים יפחיתו את הפעלתנות שלהם על מנת לחסוך באנרגיה, ייראו עייפים יותר מהרגיל ויחפשו אחר מסתור. 

אנו, בעלי הכלבים, יכולים לפנק אותם בקיץ ולעזור להם להתרענן. 
 ריכזנו עבורכם מספר טיפים לפינוק הכלב בקיץ: 

 

התפלשות במים 

כלב שחם לו ואוהב מים, ישמח להיכנס לבריכת שחיה או לים. אם יש לכם בריכה של ילדים, תוכלו למלא אותה ולתת לכלב להתפלש בה, רק הקפידו לייבש אותו או לתת לו לנוח במקום מוצל לאחר הכניסה למים.  

 

ליטוף וזמן איכות 

למרות שבקיץ חם ולכלבים יש שפע של שיער, אין זה אומר שלא מגיע להם פינוק. ליטוף וזמן איכות הוא חלק בלתי נפרד מפינוק הכלב ואין זה משנה באיזו עונה. זכרו כי סירוק הכלב יסייע לו להשיר ולהרחיק פרווה מתה, יתרום לקירורו ורווחתו וכמובן יהווה זמן איכות ופינוק. אם נראה לכם שזמן האיכות הטוב ביותר הוא בחוץ, צאו יחד בשעות הקרירות של היום ובלו בנעימים. 

 

חטיפי קיץ מרעננים 

ניתן להכין לכלב קרטיב העשוי חטיפי כלבים או מזון כלבים. כל שיש לעשות הוא להמיס את מזון הכלבים היבש במים חמימים ולאחר שהוא נמס לשים בכלי (כוס חד פעמים או תבנית) ולהכניס למקפיא למשך הלילה.  

אפשרות נוספת היא להשתמש בחטיפי כלבים- לשים חטיפי כלבים ומים בתוך כלי (שוב, כוס חד פעמית או תבנית סיליקון) ולהכניס למקפיא למשך הלילה. הקרטיב הוא חטיף קריר וטעים שמעסיק את הכלב למשך זמן רב. 

 

אם יש לכם משחקי קונג, תוכלו להכין חטיפי קונג קרירים, שילוב של משחקי קונג עם אוכל יכולים להיות לא רק מהנים אלא גם מקררים והם מתגלים כאהובים במיוחד על הכלבים.  

הקונג הוא משחק עמיד לכלבים אשר ניתן למלא אותו בחטיפים או קרמים שונים המיועדים לכלבים. בקיץ ניתן להכין מקפא קונג: 

לוקחים את מזון הכלבים או החטיפים השונים ומערבבים אותם במים עד ליצירת עיסה כמו הקרטיב, רק שהפעם שמים אותם בקונג ומקפיאים את הקונג למשך הלילה. התוצאה היא משחק קריר וטעים עבור הכלב. 

 

 

הוסיפו קרח למי השתיה 

גם לכלבים חם בקיץ ואם לא רוצים להכין להם חטיפים משלהם, אפשר להסתפק פשוט בהוספת קרח למי השתיה. הכלבים יהנו ממים קרירים ורובם ישמחו ללקק את הקרח מייד לאחר שתניחו אותו.  

ניתן להשתמש בקוביות הקרח הסטנדרטיות לכלבים קטנים ולכלבים גדולים ניתן להכין קוביות קרח גדולות, למשל בכוס פלסטיק חד פעמית וכך הקרח ישאר יותר זמן ולכלב יהיה קל יותר ללקק אותו. 

טל': 08-6521212              פקס : 08-6526000                      HaiotBalev@oulook.com

© 2023 by Pet Supplies. Proudly created with Wix.com